Program FA Cup 2016/2017, meciurile următoare, ţintar FA Cup 2016/2017  

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Cup¬ZEE÷lYQtaqPQ¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷80Ujbl7d¬ZD÷p¬ZE÷8xScsPC7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_lYQtaqPQ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/anglia/fa-cup/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0150000000153000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷MivR4dpq¬AD÷1480708500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macclesfield¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Macclesfield¬WU÷macclesfield¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Utd¬WV÷oxford-utd¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷GEapWXwj¬AD÷1480777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackpool¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blackpool¬WU÷blackpool¬WN÷BRA¬AF÷Brackley¬WV÷brackley¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷AoIep7yQ¬AD÷1480777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlisle¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlisle¬WU÷carlisle¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬WV÷rochdale¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷MmOPPcM8¬AD÷1480777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlton¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlton¬WU÷charlton¬WN÷MIL¬AF÷Milton Keynes¬WV÷milton-keynes¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷xK2fAIML¬AD÷1480777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chesterfield¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WYC¬AF÷Wycombe¬WV÷wycombe¬WM÷CHE¬AE÷Chesterfield¬WU÷chesterfield¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷YNT0gpEt¬AD÷1480777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luton¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUT¬AE÷Luton¬WU÷luton¬WN÷SOL¬AF÷Solihull¬WV÷solihull¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷pSliZtTO¬AD÷1480777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plymouth¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth¬WU÷plymouth¬WN÷NEW¬AF÷Newport¬WV÷newport¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷6yjmzNDI¬AD÷1480777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shrewsbury¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHR¬AE÷Shrewsbury¬WU÷shrewsbury¬WN÷FLE¬AF÷Fleetwood¬WV÷fleetwood¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷Uku9M3qJ¬AD÷1480777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sutton¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUT¬AE÷Sutton¬WU÷sutton¬WN÷CHE¬AF÷Cheltenham¬WV÷cheltenham¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷Gny5NqUC¬AD÷1480852800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Curzon Ashton¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUR¬AE÷Curzon Ashton¬WU÷curzon-ashton¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬WV÷wimbledon¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷YRsV3Gak¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bolton¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd¬WV÷sheffield-utd¬WM÷BOL¬AE÷Bolton¬WU÷bolton¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷bVxZcQ5P¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬WU÷bristol-rovers¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷Ysl9wE94¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge Utd¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd¬WU÷cambridge-utd¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷KK3Rvoam¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastleigh¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷Eastleigh¬WU÷eastleigh¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷GA1b9xxS¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬WU÷millwall¬WN÷BRA¬AF÷Braintree¬WV÷braintree¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷tU4NuRqs¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notts County¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOT¬AE÷Notts County¬WU÷notts-county¬WN÷PET¬AF÷Peterborough¬WV÷peterborough¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷WQe57R2t¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stourbridge¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stourbridge¬WU÷stourbridge¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬WV÷northampton¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷6utw2fU1¬AD÷1480860000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Woking¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOK¬AE÷Woking¬WU÷woking¬WN÷ACC¬AF÷Accrington¬WV÷accrington¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷SlsZ2zFe¬AD÷1480863600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Vale¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Vale¬WU÷port-vale¬WN÷HAR¬AF÷Hartlepool¬WV÷hartlepool¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷rcPLQw72¬AD÷1480967100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lincoln City¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln City¬WU÷lincoln-city¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬WV÷oldham¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~~
1
1480708179
167
20

Anglia

Europa

America de Sud

America Centrala si De Nord

Asia

Australia & Oceania

Africa

Alte competitii

Parteneri: